Hakkımızda

Kurumsal
2015 yılında kurulan firmamız, 2016 yılında çocuk ürünleri departmanını kurarak bu sektörde faaliyete başlamıştır. Firmamız, anne ve anne adaylarının bebeklerini Avrupa'nın en kaliteli, en şık ve en sağlıklı ürünleriyle büyütmelerine destek olmayı ilke edinmiştir. Bebek giyim , çocuk giyim ve çok daha fazlasını şirketimiz bünyesinde bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi markalarının satışını yapmakla beraber yepyeni ürün tasarımları ve ambalajlarla yeniden hayat vererek önemli bir görev üstlenen şirketimiz, türk ekonomisine en son teknoloji ile üretilen dünya standartlarında ürünler ve üretim tesisleri ile kazandırdığımız katma değerlerin gururunu yaşıyoruz ve geleceğe güvenle bakıyoruz.

Pazarın en iyi ürünlerini sunan firma olmanın gururunu Avrupa Birliği standartlarına uygun ürünlerimizi güvenle kullanan değerli tüketicilerimiz ile paylaşıyoruz.

Misyonumuz
Müşterilerimizi, tüketicilerimizi,  çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve çevreyi ortak kabul eden bir anlayışla, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz
Mükemmellik yolunda, Toplam Kalite Yönetim Felsefesini bir yaşam biçimi haline getirerek sektörümüzde önder bir kuruluş olmak.

Temel Değerlerimiz
1. İnsanları sevmek
2. Her fikre saygılı olmak
3. Bilimsel olmak 
4. Yenilikçi olmak
5. Bilgiyi paylaşmak
6. Dürüst olmak
7. Çevreye saygılı olmak
8. Takım ruhuyla çalışmak

Kalite Politikamız
Kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

"KALİTE" bir yaşam tarzıdır. "KALİTE" tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.

Teknik Destek ve Servis Hizmetlerinin zamanında ve kusursuz olarak verilmesi, çalışanlarımızın kalite bilgi ve bilincini artırmak amacıyla eğitim faaliyetlerinin sürdürülmesi  “KALİTE” anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Amacımız;  müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, ürün ve hizmetlerimizin çeşitliliğini artırmaya ve müşterilerimizin istediği zamanda sağlamaya çalışmak, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmek için sürekli gelişme kavramını benimsemektir.


 

- Baştürk Elektronik Ticaret -

Adres: Reşadiye Mah . İstiklal Cad . No:154/2
Serdivan/Sakarya

Telefon: 0 850 888 1268

Mail: satis@bebepoli.com

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.