Sıkça Sorulan Sorular
Kargo Ücretleri Hakkında

140 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir . 140 TL ve altı alışverişlerinizde Tüm türkiye için 3 TL veya 7 TL arasında bir ücret ödemektesiniz.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe 1 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri vermiş olduğunuz siparişler ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Ürünleriniz garantili mi?

Ürünlerimiz Üretici Firma Tarafından 2 Yıl Garantili Olarak Müşterilerimize Sunulmaktadır.

Siparişim Hangi Kargo Firması İle Gönderilmektedir ?

Siparişleriniz Aras Kargo Veya Yurtiçi Kargo Aracılığı ile Gönderilmektedir.

Ürünleriniz Orjinal Mi ?

Mağazamızda 10 bin çesit farklı ürün bulunmaktadır. Bunların tamamı orjinal ve lisanslıdır. Adınıza Düzenlenmiş Fatura İle Birlikte Gönderim Yapılmaktadır.

Mobilya Ürünleri Kargolama Süresi ?

Sitemizden Satın almış olduğunuz mobilya ürünleriniz 10-21 İş Günü Arası Teslimat Süresi Bulunmaktadır. Bu süreçler 1- Satın alma Aşaması 2- Adınıza Lisanslı Üretim Aşaması 3- Teslimat Aşaması Olarak 3 Ayrı Süreçten oluşmaktadır. 

Tamamen Sıfırdan Üretim Yapılarak Adresinize Gönderim Sağlanmaktadır.

Kredi Kartı İle Alışveriş Güvenlimi ?

Kredi Kartınızla Yapıcağınız Tüm alışverişleriniz %100 Güvenlidir . 3D Security Sistemimiz Her alışverişlerinizde Aktiftir. Kontrol Edebilir Ve Bunu Canlı Olarak Görebilirsiniz.

Kredi Kartı Veya Banka Kartı ile Yapıcağınız ödemelerinizi tamamen bankanızın sayfasından yapmaktasınız. Sizin tarafınızdan onay verilmediği sürece bankanız bize hiçbir şekilde ücret aktarımında bulunmamaktadır.

Bu site iMağaza Eticaret Sitesi altyapısını kullanmaktadır.